Mama, Tata i Ja

Warsztat o tym jak sprawić aby dzieciństwo było szczęśliwe.

O czym będzie ten warsztat?

 Jeden z moich nauczycieli dr. Gilbert Renaud ma takie powodzenie, że „nigdy nie jest za późno na szczęśliwe dzieciństwo.” Hmmm, serio? Sporo lat zajęło mi zrozumienie tego zdania i jeszcze więcej na zastosowanie go w praktyce. Zrozumiałem, ze wydarzenia z przeszłości, ludzie czy relacje się nie „od-wydarzą”, kluczem jest moje nastawienie, emocje oraz przekonania. Przypuszczam, że bez zastosowania technik EFT zajęło by mi to znacznie więcej czasu. Zapraszam na super ciekawy Warsztat, na którym zajmiemy się Twoją relacją z Mamą i Tatą. Jest to najważniejsza część naszego życia, która rzutuje praktycznie na wszystkie aspekty dorosłego życia. Zdrowie, relacje, pracę, pieniądze, dzieci itd. Zdałem sobie sprawę, że jeśli nie „wyczyścimy” tego co nas boli to będziemy starali się uleczyć swój ból za pomocą sytuacji i ludzie, który pojawiają się w naszym życiu. Tak więc jeśli czujesz, że coś w tym jest to ten warsztat to unikatowa okazja, żeby przepracować stare urazy, niekorzystne wzorce zachowań i otworzyć się na twórczą zmianę w Twoim życiu. Blokady w relacjach z rodzicami oddzielają Cię od energii płynącej w rodzie i pozbawiają wsparcia. Wykorzystaj szansę, uwolnij to co szkodliwe, co już nie działa i wzmocnij silne strony, które masz po Twoich rodzicach. Kto wie, być może uda się wybaczyć to co trudne czy niewybaczalne? Użyjemy do tego celu technik EFT w wersji tzw. "evidence based" czyli w oparciu o dowody potwierdzające skuteczność. W wyniku działania EFT następuje neutralizacja traumatycznych wspomnień, rekonsolidacja pamięci (Church, 2013b), redukcja hormonów stresu, takich jak kortyzol (Groesbeck i in., 2017) oraz regulacja genów odpowiadających za stany zapalne i odporność (Maharaj, 2016).

Ten warsztat to absolutne fundamenty tego co rozumiesz jako:
- Miłość
- Poczucie bezpieczeństwa
- Najbardziej podstawowe potrzeby psychologiczne
- Schematy
- Wzorce zachowań wypływające z przekonań oraz emocji


Odbędziesz ciekawą podróż, w którą zabierzesz swoją mamę i tatę. Jednak nie obawiaj się to będzie bezpieczna podróż. Rodzice będą tylko w Twojej głowie. Podobnie jak dzieciństwo, któremu należy się odrobina oddechu i przestrzeni na nowe zrozumienie. Co takiego może się zmienić w Twoim życiu? Odpowiedź na to pytanie zostawiam Tobie gdy ustalisz swoją intencję na ten warsztat. Trzymam kciuki i przypominam, że jest to pierwszy z trzech warsztatów z tej serii. Na kolejne zapraszam w ostatnią sobotę kwietnia oraz maja. Ten warsztat należy do zajęć SuperklasaEFT i pozwoli Ci lepiej zrozumieć siebie. Do zobaczenia na zajęciach. Al.

ps. Ważne!!! Żeby nie zmylił Cię tytuł. Nie musisz przychodzić na warsztat z dzieckiem lub nie musisz przyprowadzać na warsztat rodziców. Ten Warsztat jest dla Ciebie i odbywa się wyłącznie w Twojej głowie i ciele. Tak więc odetchnij i poczuj się swobodnie. ;-)


Zawartość kursu:

Alex Nogieć

Ważne! Jeśli masz ochotę wziąć udział w kursie dużo taniej to zapraszam do dołączenia do zajęć SuperklasaEFT. Oprócz tych warsztatów otrzymasz dostęp do setek wykładów, tappingów, medytacji oraz procesów, które pomogą Ci poprawić jakość Twojego życia. Jeśli chcesz wiedzieć więcej kliknij tutaj. Jeśli zdecydujesz się dołączyć to nie będzie już konieczności kupowania tego kursu ponieważ pojawi się on w Twoich materiałach na platformie myeft.pl.

Cena kursu:

Recenzje

"Dzięki Alex za ten wspaniały warsztat. Moim zdaniem, każdy kto pracuje nad sobą i chce osiągnąć w życiu więcej, szybciej, łatwiej i bez zbędnych skomplikowanych procesów powinien zacząć od tego kursu. Nie jest łatwy, ale rezultaty są nieocenione. 'Małą posiadłość' wprowadziłam do mojej codziennej rutyny i z zaciekawieniem obserwuję co się zmienia w moim życiu. Serdecznie dziękuję za tak wartościowy program."

Hanna Denny
uczestniczka programu SuperklasaEFT

"Przecudowny warsztat. Wspaniałe, mocne procesy plus sporo wiedzy. Jestem pod wrażeniem. To co się dzieje na warsztacie jest nie do opisania. Z całego serca polecam"

Bożena Lipiarz
Uczestniczka programu SuperklasaEFT

"Rewelacja"

Iwona Małgorzata Zagorska-Tkaczyk

Uczestniczka programu SuperklasaEFT