SuperklasaEFT

Wszystko co najlepsze znajduje się w środku. Dostęp do spotkań na żywo, setek godzin materiałów, tappingów, wykładów rozwojowych oraz medytacji.

Ważne!!! Pamiętaj, że jeśli chcesz mieć dostęp do wszystkich dodatkowych kursów i materiałów na platformie wybierz
SuperklasaEFT - Pakiet

Czym jest SuperklasaEFT?

Jeśli masz ochotę na regularną pracę z EFT, pod okiem doświadczonego trenera/terapeuty zapraszam na zajęcia SuperklasyEFT. To projekt edukacyjny, którego zadaniem jest nauczyć Cię Technik Wolności Emocjonalnej: EFT poprzez lepsze zrozumienie samego siebie. Serdecznie zapraszam do lepszego poznawania siebie. Al.

Marta

terapeutka EFT

Dzięki Superklasie i kursom Alexa moja praca jest systematyczna i wszechstronna. Mam pod ręką wciąż powiększającą się bazę tematów do pracy, więc w razie potrzeby wracam do niektórych z nich. Uwielbiam też wtorkowe wieczory na Superklasie, gdy mogę spędzić czas ze sobą i innymi Tappersami, odkrywać wciąż nowe perspektywy i zmieniać - siebie i swoje życie - na lepsze!

Tematy, które poruszaliśmy do tej pory na Superklasie:

Alex Nogieć

Recenzje

5

Najwyżej oceniane
  • 5 100%
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Martyna Bućkun

Moje EFT

Bardzo szczerze polecam regularną pracę z EFT, daje możliwość funkcjonowania na co dzień z większym spokojem w ciele i głowie. Rozwija również naszą świadomość. Dołączyłam do superklasy nie tak dawno, a już widzę efekty. Jeszcze raz z czystego serca polecam :)

1 year ago

Dołącz do nas

Ważne!!! Pamiętaj, że jeśli chcesz mieć dostęp do wszystkich dodatkowych kursów i materiałów na platformie wybierz SuperklasaEFT - Pakiet